Hliníkové okná

 

Chránia nás pred nebezpečím a zároveň ponúkajú skvostný zážitok. Tvoria dôležitú súčasť nášho domova a ich kvalita by nám nemala byť ľahostajná. Pri výbere okien je dôležité hľadieť na bezpečie a kvalitu.

 Prečo si vybrať práve hliníkové okna?

Všestranné použitie

Hliníkové okná prinášajú všestranné použitie v bytových zástavbách, rodinných domoch, administratívnych budovách, hoteloch, ubytovacích zariadeniach či v nemocniciach.

Vysoká odolnosť

Ponúkame vysoko odolné okná proti silnému dažďu, tlaku vetra či vlámaniu.

Šetrenie energie

Okná Reynaers Aluminium ponúkajú špičkové tepelno-izolačné vlastnosti, vďaka ktorým ročne ušetríte tisícky eur.

Ochrana zdravia

Naše okenné systémy neobsahujú zdraviu škodlivé látky a sú bezpečné aj pre životné prostredie.

Naše výrobky

Hliníkové okná


Hliníkové okná Reynaers Aluminium používajú hliníkový okenný systém novej generácie MasterLine 8. Tento systém ponúka tri rôzne úrovne izolácie pre riešenie na vysoko-izolované, nízkoenergetické a dokonca aj pasívne domy. Tieto rôzne úrovne izolácie sú dosiahnuté integráciou nových a „smart“ materiálov, napr. nízkoemisná fólia, ktorá zlepšuje izolačnú hodnotu na odrážanie a udržanie tepla.

Hliníkové okná ponúkajú taktiež centrálne EPDM tesnenia vsadené do systémovej drážky, vnútorné dutinkové akustické tesnenie a interiérové zasklievacie tesnenie, polyamidový PTM tepelný most, odolnosť voči vlámaniu či hnanému dažďu. Okná je možne vyrobiť vo viacerých farebných prevedeniach s použitím v bytových zástavbách, rodinných domoch, administratívnych budovách, hoteloch, nemocniciach alebo nízkoenergetických objektoch.

hlin okna

MasterLine 8


MasterLine 8 HI je jedinečný systém pre hliníkové okná a dvere umožňujúci nespočetné možnosti dizajnu v prvej triede vlastností a rýchlosti produkcie. Systém vyniká hlavne svojimi tepelnými vlastnosťami na špičkovej úrovni, najvyššími hodnotami vzduchotesnosti, vodotesnosti a taktiež odolnosti voči tlaku vetra. Taktiež ponúka širokú škálu dizajnových radov, ktoré perfektne spĺňajú každý architektonický štýl. Pri vývoji tohto systému sa venovala vysoká pozornosť výrobnému procesu a montáži okien, vďaka čomu MasterLine 8 patrí k vysoko inovatívnym systémom.

Príďte sa pozrieť ako sa vyrábajú hliníkové okná...