Zdvižno-posuvné dvere

Predstavte si, že slnko sa už od rána vkráda do vášho priestranného domu, cez vysoké sklá vidíte výhľad určený len pre vaše oči. Chytíte kľučku, jemne potiahnete a hladko prekročíte neviditeľný prah, ktorý plynulo pokračuje na vašu obľúbenú terasu. Zdvižno-posuvné dvere vytvoria z vášho domova presvetlený a zabezpečený prechod z vášho súkromného sveta do toho vonkajšieho...

Dizajn

Dostatok svetla, optické zväčšenie priestoru a bez viditeľného rámu – jednoduchý, ale sofistikovaný vzhľad sa hodí do každého obytného či komerčného priestoru.

Inovácia

Naše dverové profily dosahujú vynikajúce tepelno-izolačné hodnoty. Výborne tlmia zvuky a majú špeciálne vyvinuté skryté kovanie, aby lepšie vynikol čistý a podmanivý dizajn.

Bezpečie

Prvotriedne, robustné materiály sa postarajú o dokonalý pocit istoty. Dvere sú absolútne nepriepustné a je možné ich vyrobiť až s trojvrstvovým sklom pre maximálnu mieru bezpečnosti.

Komfort

Zdvižno-posuvné dvere doslova otvoria obytný priestor. Žiadne trčiace dvere a rámy. Nízky prah je nesmierne pohodlný a vizuálne prepája interiér s exteriérom.

Páčia sa vám?

Vyberte si

Vysoko stabilné, plastové zdvižno-posuvné dverové systémy. Majú perfektné tepelno-izolačné vlastnosti, čím podporujú energetickú efektívnosť. Ide o bezkonkurenčne najstabilnejší materiál na trhu. Jadro systému tvorí vláknitý kompozit RAU-FIPRO, často využívaný pri výrobe áut F1 a v leteckom priemysle. Vďaka špeciálnym stredovým uzáverom dvere zaisťujú princíp absolútnej tesnosti. Vysoký komfort používania, exkluzívny dizajnový a farebný vzhľad a 14-milimetrový bezbariérový prach sú samozrejmosťou.

Veľkoplošné zasklenie a dvoj- až osem-koľajové riešenia umožňujú otvoriť obytný priestor do nevídaných rozmerov. Množstvo denného svetla sa znásobí. Súvislý prechod medzi interiérom a exteriérom umožní bezproblémový pohyb v priestoroch. Dokážeme vyrobiť sklenené výplne až do 400 kg s bezchybným, stabilným systémom. Hliníkové dvere sa ľahko udržujú a povrch je extrémne odolný voči poveternostným podmienkam. Naše dômyselné doplnkové prvky (sieťky, tienidlá) umožňujú ochranu voči hmyzu alebo intenzívnemu slnečnému žiareniu.

zdvizno-posuvne-dvere

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, že aj vaše okná majú svoj príbeh...