Kontakt

Nepíšte nám hneď o kalkuláciu. Povieme vám to na rovinu: najradšej si s našimi klientmi osobne potrasieme rukou a pri dobrej káve preberieme naše a vaše možnosti. Prevedieme vás výrobou a chceme, aby ste mali príležitosť si naše výrobky ohmatať, otestovať a zažiť, ako fungujú. Naše okná a dvere už nebudete musieť meniť, tak sa oplatí na vlastné oči vidieť, do čoho investujete svoje peniaze.

 • Radomír Sečány

  Radomír Sečány

  Zakladateľ firmy

  „Nemám rád silné a zbytočné reči. Ak hovoríme o kvalite, som rád, keď zákazníci na vlastné oči vidia, ako nám pod rukami postupne vzniká ich nové okno. Snažíme sa ľuďom pomáhať nájsť to najlepšie riešenie – či už férovými cenami, odborným vedením alebo priateľským prístupom. Mojím najvyšším ocenením je, keď za mnou spokojný klient osobne príde poďakovať, potľapká ma po pleci a o týždeň sa ozve jeho známy, že chce od nás vyrobiť nové dvere... Vtedy viem, že naša práca má zmysel.“

 • Mário Machovec

  Mário Machovec

  Obchodník

  Sme menšia manufaktúra, ktorá každý detail preveruje ručne. Tak majú naši zákazníci istotu, že dostanú ten najlepší možný produkt. Nehráme sa na objem, ani na čísla. Ide nám o vysoko individuálny kontakt s klientom a jeho náročných požiadaviek. Naše montáže vždy realizujeme s precíznou presnosťou, aby bola zaručená 100% funkčnosť a celoživotná spoľahlivosť nami vyrobených okien a dverí.

Alna spol. s r.o.

Adresa doručovania:

951 21 Rišňovce 464

Adresa prevádzky a výroby:

Mierová 22 920 01 Hlohovec

Fakturačné údaje:

IČO: 36541362
DIČ: 2020148999
IČ DPH: SK2020148999

Radomír Sečány

riaditeľ spoločnosti

 0908 399 785
 radomir.secany@alna.sk

Eva Sečányová

konateľ spoločnosti

 0907 791 304
 eva.secanyova@alna.sk


Chcete odhaliť tajomstvo našich kvalitných okien a dverí?

Alna s.r.o.

Hlohovec